Jau ilgokai Radviliškyje gyvuoja Šv. Damijono maldos grupelė jaunimui. Tai vieta, kur kiekvienas Dievo ieškantis ir nuo kasdienio šurmulio pavargęs žmogutis gali rasti ramybę, pozityvumą, pajusti Dievo meilę. Grupelėje galima drąsiai dalintis savo mintimis, džiaugsmais, vargais ir abejonėmis su bendraamžiais, būti suprastam, o gal net rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Pati maldelė vyksta apie valandą, jos metu giedama, klausoma Dievo žodžio, Tiberiados brolių sukurtų mokymų, skiriama laiko asmeninei ir bendrai maldai. Po visko – jaukus pasisėdėjimas su arbata ir pašnekesiais.

Mielas drauge, susidomėjai? Tuomet esi laukiamas prisijungti ketvirtadieniais 17val.. Susitinkame prie Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios (prie gatvės), malda vyksta klebonijoje. Jei vienam nedrąsu, ateik su draugu, maloniai laukiame!